درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی ماشین سازی بادله با بیش از نیم قرن تجربه و در پنج واحد به مساعت 42000 متر مربع ، با تلاش و کوشش بی وقفه کارگران و مهندسین کارآزموده خود توانسته محصولات متنوعی از ادوات کشاورزی ، صنایع سورتینگ ،بسته بندی و تراکتور را به عرصه تولید برساند و در تمام تولیدات خود به عنوان اولین تولید کننده مطرح و معتبر در کشور می باشد .
ماشین سازی بادله امید دارد تا به عنوان مبتکر و پیشرو در این صنعت ، همگام با تکنولوژی روز دنیا ، حتی فراتر از آن موجب آسایش و رفاه کشاورزان ، سربلندی و فرهی نام ایران در آن سوی مرزها گردد که لازمه آن تلاش و تحقیق بی وقفه مدیران و کارکنان این مجموعه می باشد

گروه تولیدی ماشین سازی بادله بر پایه حمایت از مصرف کننده (کشاورز) پایه ریزی و استوار شده است . ما بر این اعتقادیم کیفیت محصولات یک شعار نیست  ، بلکه یک تعهد استو صادقانه به حرف و حق مشتری احترام میگذاریم و هیچگاه احساس نمی کنیم هر آنچه که می توانستیم برای مشتری انجام داده ایم ، بلکه همیشه به فکر ارائه خدمات با کیفیت بالاتر هستیم و در غیر اینصورت ما مدیون مشتریان (مصرف کنندگان) خود خواهیم بود .

ما معتقدیم که بایستى به آنچه مى گوید اهمیت داده و سرعت درپاسخگویى را اصل اول رضایت مشترى قرار دهیم و از مصرف کننده عزیزمان انتظار داریم در هر لحظه، هرگونه نقطه ضعف یا پیشنهاد سازنده را مستقیماً با بخشهاى مربوطه از طریق وب سایت، ایمیل و شماره تلفن هاى ذیل به اشتراك بگذارد تا در ارائه محصولات با کیفیت بالاتر اقدام نماییم.
- در پایان گروه تولیدى ماشین سازى بادله پیشرفت و کیفیت محصولات  خود را مدیون تلاش پرسنل مجموعه و تامین کنندگان و توزیع کنندگان خود مى داند.